נשים * תינוקות * לידה

אני באמת מתרגשת ושמחה להזמין אתכן לסדנת "נשים * תינוקות * לידה":

 

ברגע שיצאתי לדרך עם הסדנה הזו הבנתי שהיא הרבה מעבר ל"שיעור יוגה" או לסדנה לעיבוד חוויות הלידה, וגם הרבה מעבר למפגשי למידה על שלבים התפתחותיים כאלה ואחרים של התינוקות. 

יהיה בה קצת מכל זה, בהחלט, ונעשה עבודה משמעותית עם סיפורי הלידה, אך בעצם ההזמנה היא לבניית השבט הנשי המעצים והמחזק שילווה אותך בתקופה הכה מיוחדת ורגישה של "אחרי לידה"

 

במפגשים נלמד לנוע עם התינוקות, לגעת, לעסות, נלמד להכיר מחדש את הגוף שלנו בעזרת היוגה הנשית המשקמת, נעבוד על חיזוק רצפת האגן ושרירי הליבה שלנו,

וגם

נכיר ונעבד את החוויות העוצמתיות שעברנו סביב הלידה עצמה, ובעצם נכיר את עצמנו ואת הגוף שלנו מחדש לאחר אירוע הלידה בין אם הלידה הייתה נפלאה ומעצימה, ובין אם היא הייתה מורכבת והשאירה משקעים בגופכן או בנפשכן

 

וגם

נעסוק גם בחוויות ראשית ההורות על כל הטלטלות שהן מזמנות.

 

אז

 

הסדנה תעסוק בלידה, בהורות, הורות לילד ראשון או הורות למספר ילדים והמורכבות שהיא מביאה עימה, בזוגיות אחרי לידה, באמהות, בנשיות, ובקיצור-

בנו...

 

כי את לא חייבת להישאר לבד!!!

 

אז אל תחשבי יותר מדי, פשוט תבואי!

 

את הסדנה הזו בישלתי אצלי בפנים במשך הרבה שנים, מתוך הבנה שלא יכול להיות שאנחנו מדברות כל כך הרבה על הלידה במהלך ההריון, ומתכוננות ומכינות, ואז הרגע הגדול מגיע- ומיד אחריו אנחנו שוקעות בטיפול בתינוק המתוק שנולד, ובהתמודדות עם כל מה שקורה מסביב, ואין לנו בכלל זמן לעבד את מה שקרה, ולעכל.

 

לפעמים זה מציף אותנו, לפעמים ממש פוגע ולפעמים פשוט חולף כאילו לא היה... ולפעמים אנחנו פשוט מוצאות את עצמנו בודדות אחרי הלידה. בן הזוג חוזר לעבודה, כל מי שהיה סביבנו ממשיך בחייו, ואנחנו לבד. ולא תמיד מתאים לנו להיות לבד.

אז, בואו נדבר על זה ביחד.


 

 

תתקשרי והרשמי לסדנה שתתחיל בכרמים בספטמבר הקרוב : 052-3272842

 

​עלויות הסדנה:

650 ש"ח ל 7 מפגשים בני שעתיים הכוללים ארוחת בוקר מפנקת 

כי מתי בכלל אכלת כמו שצריך בפעם האחרונה?

מתחילות ב 5.9.23 

מהרי להרשם - המקומות מוגבלים  

 

להרשמה לסדנה לחצי כאן 

 

הסדנה הזו הועברה על ידי במרחבי הדרום בשנים האחרונות לא מעט ברשויות מקומיות ובאופן פרטי, וכן נכתבה על ידי עבור החברה למתנ"סים על מנת שתהיה מנת חלקה של כל אישה אחרי לידה. 

 

משתתפת כותבת: 

"אנחנו עוברות את כל ההריון בהתכוננות ללידה. הולכות ליוגה, קונות כדור פיזיו, קוראות את כל הספרים, עושות סדנאות היפנו והכנה ללידה, סיורים בחדרי לידה, שיחות על גבי שיחות, טיפולים אלטרנטיביים. ואז, מגיעה הלידה, הלא נודעת, הייחודית שלנו. אנחנו עוברות חוויה כל כך חזקה שלעיתים קשה לתפוס כמה חזקה היא הייתה, ולשם ההגינות, גם אין לנו זמן לתפוס אותה. אנחנו אמהות עכשיו- ניו בורן, הנקה, מקלחות, חוסר שינה, בכי, טיפת חלב, איזה יום היום? מתי בפעם האחרונה התקלחתי? בתוך כל זה, לעצור רגע, פעם בשבוע, ולחשוב על מה היה שם? מה קרה לי? מה אני חושבת על זה? איך אני מרגישה לגבי זה? לעצור לרגע, בשבילי, בשביל עצמי. אחרי שהייתי בטוחה שעיכלתי את הלידה שלי לחלוטין הגיעה הסדנא הזו והפכה את כל מה שחשבתי והרגשתי. המסע המדהים שעברתי בסדנא הזאת, השינוי העצום, הקבלה, ההבנה, מעגל הנשים המעצים, המקום הבטוח להגיד הכל (הכל!) שינו אותי ואת איך שאני תופסת את החוויה ואת עצמי בעקבותיה. מומלץ לכל אישה בלי קשר לאיך שהיא תופסת את חוויית הלידה שלה. תמיד יש מה לחשוף, תמיד יש מה להעלות. וללי, היא פשוט ללי. אם יש מישהי שאני סומכת עליה לטפל בכזה נושא, זו רק היא."

 

להרשמה לסדנה הקרובה לחצי כאן 

לפרטים נוספים פשוט דברי איתי... 0523272842 

 

 

 

בואי לשמוע מה חשבו נשים בעקבות השתתפות בקורסים שלי​

קישורים מומלצים

נשים * תינוקות * לידה

להרשמה לחצי כאן: 

 

משתתפות כותבת 

קיבוץ כרמים

lalyzin@gmail.com​

052-3272842​

שלח

שם מלא

קורס מעמיק, מלמד רבות, נוגע לשני ההורים וממקד את תפקידם בעת הלידה.

תודה שפנית אלינו,

ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי​

מייל 

שדה חובה

טלפון

שדה חובה

הודעה

שדה חובה

צרו איתי קשר

בכל שאלה ובקשה אל תהססו לשלוח לי הודעה..