אודות

"רק על עצמי לספר ידעתי..." 

סבתא שלי הייתה מורה ליוגה...

 

ברצינות,

אי שם בין שנות ה- 60 לשנות ה- 70 סבתא שלי למדה הוראת יוגה, במקסיקו (!!!) מאז, היוגה הפכה להיות חלק מחייה, ופחות או יותר מאז שאני זוכרת את עצמי, ניהלנו שיחות על יציבה, נשימה, הרפייה, וכן הלאה.

 

לצערי סבתי נפטרה בטרם הספקתי לתרגל איתה כראוי, אבל כן הספקתי כבר להתחיל את ההתנסות שלי עם עולם היוגה. התחלתי את דרכי בהודו, זו אמנם הייתה הפעם הראשונה שהתנסיתי בשיעור מסודר, אך זה היה כמו לצלול אל תוך עולם מוכר שתמיד ידעתי שמחכה לי...

 

המשכתי בארץ אצל מורי איינגר וויג'נאנה, וברור היה לי שיגיע היום גם לקורס מורים.

היוגה ליוותה אותי במהלך הריונות ואחרי לידות, ואחרי הלידה השניה שלי הלכתי ללמוד בקורס למורים בכירים ליוגה של מכון ווינגייט אצל נגה ברקאי-רון תלמידתה של אורית סן גופטה ומאז אני ממשיכה ללמוד ולהשתלם אצל אורית סן גופטה מפתחת שיטת ויג'נאנה יוגה בעצמה.

 

אני מלמדת יוגה לקבוצות קטנות, אנשים פרטיים, ובעיקר עוסקת בתחום של נשים בהריון ולאחר לידה- כולל עיצוב וחיזוק הגוף אחרי לידה. שיעורי היוגה מועברים בשיטת הויג'נאנה ומיועדים לרמות שונות של מתרגלים, לנשים, גברים, גיל הנעורים וגילאים מאוחרים.

 

בהמשך דרכי, ולאחר ההריון השלישי שלי, הרגשתי שאני רוצה ללמד נשים בהריון וללוות אותן במהלך ההריון, לכן התמחיתי בקורס מורים לנשים בהריון, אצל עינב פאיט, שגם היא, תלמידתה של אורית סן גופטה, זאת מכיוון שהויג'נאנה אצלי היא חזקה מאוד, ואני מאוד מאמינה בחיבורים בין הדברים.

 

לכן, אך טבעי עבורי היה לחפש איך מתוך היוגה, ההרפייה, והנשימה, אוכל לתמוך בנשים גם לקראת הלידה, ובמהלך הלידה עצמה ובמעבר להורות.  אז גיליתי את"פשוט ללדת", שיטת הכנה ללידה שעוסקת בדיוק בדברים האלה, ולכן הלכתי ללמוד בקורס המדריכות הראשון שנפתח בארץ.

 

 

מאז אני מלווה באהבה גדולה נשים וזוגות לקראת לידה, ביוגה, בקורס הכנה ללידה, בסדנת "הכנה ללידה רגועה ומודעת" שפיתחתי, ולפעמים אני גם זוכה ללוות לידות, חוויה אהובה ומרגשת במיוחד :-)

 

 

 

לפרטים נוספים ניתן להתקשר אלי בטלפון 052-3272842

לקורסי הכנה ללידה אפשר גם להירשם כאן ואחזור אליך בשמחה

 

 

עוד עלי בפן האישי,

אני נשואה לאורי, אמא של רחלי, ירדן, פלג ועופרי המקסימים והמאתגרים, מתגוררת בקיבוץ כרמים, קהילה מעורבת ואקולוגית

אוהבת לשיר ולנגן, ליצור ולעמוד על הידיים והראש :-)

 

 

קיבוץ כרמים

lalyzin@gmail.com​

052-3272842​

שלח

שם מלא

קורס מעמיק, מלמד רבות, נוגע לשני ההורים וממקד את תפקידם בעת הלידה.

תודה שפנית אלינו,

ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי​

מייל 

שדה חובה

טלפון

שדה חובה

הודעה

שדה חובה

צרו איתי קשר

בכל שאלה ובקשה אל תהססו לשלוח לי הודעה..