נשים מדברות לידה  

אני באמת מתרגשת ושמחה להזמין אתכן לסדנת "נשים מדברות לידה":

ברגע שיצאתי לדרך עם הסדנה הזו הבנתי שהיא הרבה מעבר לסדנה לעיבוד חוויות הלידה. זה מתחיל משם, בהחלט, ונעשה עבודה משמעותית עם סיפורי הלידה,
אך בעצם ההזמנה היא לבניית השבט הנשי המעצים והמחזק שילווה אותך בתקופה הכה מיוחדת ורגישה של "אחרי לידה"

במפגשים נכיר ונעבד את החוויות העוצמתיות שעברנו סביב הלידה עצמה, ונעסוק גם בחוויות ראשית ההורות על כל הטלטלות שהן מזמנות.

בין אם הלידה הייתה נפלאה ומעצימה, ובין אם היא הייתה מורכבת והשאירה משקעים בגופכן או בנפשכן.

הסדנה תעסוק בלידה, בהורות, הורות לילד ראשון או הורות למספר ילדים והמורכבות שהיא מביאה עימה, בזוגיות אחרי לידה, באמהות, בנשיות, ובקיצור-
בנו...
כי את לא חייבת להישאר לבד!!!


אז, בתור התחלה, אני מזמינה אתכן למפגש ראשוני של היכרות והתרשמות. פיילוט שבישלתי אצלי בפנים כבר הרבה שנים, מתוך הבנה שלא יכול להיות שאנחנו מדברות כל כך הרבה על הלידה במהלך ההריון, ומתכוננות ומכינות, ואז הרגע הגדול מגיע- ומיד אחריו אנחנו שוקעות בטיפול בתינוק המתוק שנולד, ובהתמודדות עם כל מה שקורה מסביב, ואין לנו בכלל זמן לעבד את מה שקרה, ולעכל.
לפעמים זה מציף אותנו, לפעמים ממש פוגע ולפעמים פשוט חולף כאילו לא היה... ולפעמים אנחנו פשוט מוצאות את עצמנו בודדות אחרי הלידה. הבעל חוזר לעבודה, כל מי שהיה סביבנו ממשיך בחייו, ואנחנו לבד. ולא תמיד מתאים לנו להיות לבד.
אז, בואו נדבר על זה ביחד.

מוזמנות למפגש היכרות בעלות סמלית של 50 ש"ח
תתקשרי והרשמי למפגש היכרות
052-3272842הסדנה תתקיים בסטודיו המקסים של
גלי פלד, בימי שני בשעות הבוקר,
ומיועדת לנשים יחד עם התינוקות 

מפגש היכרות ותיאום ציפיות ב 30.10.17 

ההרשמה מראש בטלפון: 052-3272842 

משתתפות כותבות:

"
סדנת "נשים מדברות לידה", הייתה עבורי חוויה נעימה, שעימה אני מסכמת את חופשת הלידה שלי.
בכל מפגש עם ללי ועם הבנות המקסימות, היינו מעלות חוויות, קשיים, לבטים וכן, היינו מייעצות ומתייעצות. היו רגעים מרגשים, שמחים, מסקרנים, המעוררים אמפתיה והזדהות.
סיפורי הלידה של חברות הקבוצה, הכניסו אותי לפרופורציה, הבנתי שאני לא היחידה שבילתה 28 שעות בחדר הלידה... וכן הבנתי שכל אחת תופסת את הלידה באופן אחר.
הקורס נתן לי דרכים כיצד לפנק ולשמח את בני עידו ע"י עיסוי תינוקות, ע"י תנועתיות עם פוף, ע"י שירה, תנועה ומוסיקה.
חשוב לציין, כי הקורס סייע לי להגיע לתובנות אישיות על עצמי, על ילדי ועל בעלי.
לראשונה התחלתי לחשוב על לידה נוספת בעתיד, מה שלא קרה קודם!
אנצל את הבמה להודות ללי המקסימה על החום, על האהבה, על המסירות, על האמפטיה ועל הדיסקרטיות.
ישר כוח ענק!!!
חיבוק חם ואוהב, נטלי זלברברג"

"אנחנו עוברות את כל ההריון בהתכוננות ללידה. הולכות ליוגה, קונות כדור פיזיו, קוראות את כל הספרים, עושות סדנאות היפנו והכנה ללידה, סיורים בחדרי לידה, שיחות על גבי שיחות, טיפולים אלטרנטיביים. ואז, מגיעה הלידה, הלא נודעת, הייחודית שלנו. אנחנו עוברות חוויה כל כך חזקה שלעיתים קשה לתפוס כמה חזקה היא הייתה, ולשם ההגינות, גם אין לנו זמן לתפוס אותה. אנחנו אמהות עכשיו- ניו בורן, הנקה, מקלחות, חוסר שינה, בכי, טיפת חלב, איזה יום היום? מתי בפעם האחרונה התקלחתי?
בתוך כל זה, לעצור רגע, פעם בשבוע, ולחשוב על מה היה שם? מה קרה לי? מה אני חושבת על זה? איך אני מרגישה לגבי זה?
לעצור לרגע, בשבילי, בשביל עצמי.
אחרי שהייתי בטוחה שעיכלתי את הלידה שלי לחלוטין הגיעה הסדנא הזו והפכה את כל מה שחשבתי והרגשתי.
המסע המדהים שעברתי בסדנא הזאת, השינוי העצום, הקבלה, ההבנה, מעגל הנשים המעצים, המקום הבטוח להגיד הכל (הכל!) שינו אותי ואת איך שאני תופסת את החוויה ואת עצמי בעקבותיה.
מומלץ לכל אישה בלי קשר לאיך שהיא תופסת את חוויית הלידה שלה. תמיד יש מה לחשוף, תמיד יש מה להעלות.
וללי, היא פשוט ללי. אם יש מישהי שאני סומכת עליה לטפל בכזה נושא, זו רק היא."


"רוב הסדנאות לאימהות ותינוקות יותר מתמקדות בתינוק ופחות באם ובחוויה שלה. שיכולה להיות מאד בודדה. חשוב לעבד את חווית הלידה ועוד יותר חשוב לעבד את חווית האימהות שנוצרת או שכבר קיימת ומתגבשת מחדש. ובעיקר שנוצר שבט נשים שמחזק אחת את השניה, בשונה ממה שקיים היום שכבר אין את השבט של פעם..."

"
נהנתי מאוד מהסדנה- נוצרה קבוצה של נשים אמיצות שבחרו לשתף חוויה מאוד משמעותית בחייהן-לבכות אותה, להתחרט, לכעוס, לכאוב, לשמוח ולהתרגש. מעל הכל לקבל את כל קשת הרגשות האלו שקיימות בכל לידה: מהירה וקצרה או ארוכה ומתמשכת, שנוצרה מעצמה או מחומרים כימיים, שהתחילה טוב והסתבכה או שהתחילה מסובך ונגמרה נפלא. מעבר להכל גלשנו מעבר לחווית הלידה אל חווית ההורות הראשונית, שיתפנו קשיים והתלבטויות ובעיקר אהבנו זו את זו. היינו השבט הדרוש כדי לגדל ילד ולקבל את עצמנו, את ההחלטות שלנו ואת חווית הלידה כפי שזו נוצרה עבורנו ולרוב-לא בשליטתנו. ללי ניצחה על הכל ברוגע, קבלה והכלה ועודדה את השיתוף וההכלה הזו של כל העולמות השונים שהבאנו עימנו."